Potansiyelinizi keşfedin

Öğrencilerin hayatlarını değiştirin
Bilgilerinizi paylaşarak insanların yeni yetkinlikler edinmesine, kariyerlerinde ilerlemesine ve hobilerini keşfetmesine yardımcı olun.

Eğitmen Başvuru Formu

Bu formu doldurmak için yapmanız gerekiyor

Weduu.net hayatın bir öğrenme süreci olduğu düşüncesiyle yola çıktı. Aynı düşüncede isen bize katılmanı çok isteriz. Bunun için yapman gereken sadece soldaki formu doldurmak. Seninle en kısa sürede iletişime geçerek süreci birlikte planlayacağız.
1. Weduu.net ile paylaştığınız tüm içerik ve bilgilerden siz sorumlu olacaksınız. Aynı zamanda paylaştığınız içerik ve bilgilerin Weduu.net tarafından bu sözleşmenin maddeleri ve Gizlilik Politikamız çerçevesinde herkese açık şekilde gösterilebileceğini ve kullanılabileceğini (dijital ses iletimi de dahil olmak üzere) de kabul etmiş ve Weduu.net’e gerekli yetki, onay ve hakları vereceğinizi belirtmiş olursunuz.
2. Weduu.net ile paylaşacağınız tüm içerikler, bu eğitimlere dair materyaller ve bilgiler üçüncü tarafların fikri mülkiyet hakkını çiğnenmeyecek ve hiçbir koşulda haksız kullanımına izin verilmeyecektir. Bu konuda tüm sorumluluk içeriği üretene aittir.
3. Bu sözleşmeyle Weduu.net’te eğitmen olabilmek kursiyerlere yönlendirme yapabilmek için gerekli eğitim-öğrenim yeterliliğine sahip olduğunuzu; bilgi - beceri gruplarına eğitim verecekseniz bu grubun ihtiyaçlarını karşılayabilecek yetkinliğe/sertifikalara sahip olduğunuzu taahhüt etmiş olursunuz.
4. İçeriklerinizde uygunsuz, saldırgan, ırkçı, nefrete yönelten, nefret söylemi içeren, pornografik, hatalı ve kişileri hedef alan ögeler kullanılması kesinlikle yasaktır.
5. Kullanıcılarla herhangi bir promosyon materyali, spam, önemsiz posta, zincir mektup veya başka ticari isteklerin paylaşılması yasaktır. Kullanıcılar ve eğitmenler yalnızca eğitim içerikleri ile ilgili bilgi paylaşımı yapabilirler.
6. Sistemde yapacağınız tüm değişiklik ve yenilikler öncelikle Weduu.net’in onayına tabidir.
7. Hesap bilgilerinizin doğruluğuna ve güvenliğine önem vermelisiniz.
8. 18 yaşın üzerinde olmalısınız. Eğer küçükseniz ebeveyn veya yasal vasi olarak bu Eğitmen Şartları Sözleşmesi’ni okuyarak değerlendirme ve tasdikini yapmalı.
9. Güven ve Güvenlik politikalarına uymayı da kabul etmiş oluyorsunuz. Kullanım Şartlarımızda açıklandığı şekilde, Weduu.net tüm kursları ve eğitmenleri sistemden çıkarma hakkını kendi değerlendirme ve takdirine bağlı olarak saklı tutar.

Apply As Instructor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur

Lid est laborum dolo rumes fugats untras. Etharums ser quidem rerum facilis dolores nemis omnis fugats vitaes nemo minima rerums unsers sadips amets. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.